JOB

27.10.2017 #job #Constanta Designerul Alina Avram angajeaza croitoreasa pentru Atelierul ei de creatie si design *Productie in serie mica si pe comanda*

Designerul Alina Avram (facebook)

CANDIDATUL IDEAL:
*absolvent dupa anul 2013 cu atestat in domeniul croitoriei*
*somer cu experienta in domeniu-fara limita de varsta*
*minutios, atent la detalii*
*cu dorinta de autodepasire si invatare continua*
*cu spirit de echipa, sa fie motivat si concentrat*
*doritor sa invete lucruri noi*
*pasionat de moda*

DESCRIEREA JOBULUI:
*executarea de cusaturi de finete cu mana in cazul unor produse speciale (aplicarea de perle, margele, broderie, paiete etc.)*
*coaserea la mana a dantelei deja aplicate*
*coaserea la masini industriale de ultima generatie (produsele pot fi doar cusute, fiind gata croite)*

OFERTA:
*carte de munca*
*program de lucru 8 ore pe zi, 5 zile pe saptamana*
*salariu net motivant, stabilit in urma interviului*
*mediu de lucru foarte placut*
Pentru mai multe detalii aveti la dispozitie
*Telefon: 0770 571 752*
*E-mail: alinaavramfd@gmail.com*
*Va asteptam cu drag in echipa noastra!*

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu